Podstawy nauczania Abrahama – sekret i prawo przyciągania

Nasze Warunki Użytkowania i Polityka Prywatności uległy zmianie. Uważamy, że w ten sposób Ci się podobają.

Uświadomienie sobie, że coś nie jest tak, jak chcesz, jest ważnym pierwszym krokiem, ale kiedy to zidentyfikujesz, tym szybciej możesz zwrócić uwagę w kierunku rozwiązania, tym lepiej, ponieważ ciągłe badanie Problem uniemożliwi znalezienie rozwiązania. Problemem jest inna częstotliwość wibracji niż rozwiązanie - a wszystkie myśli (lub drgania) są dotknięte (lub zarządzane przez) Prawem Przyciągania.

Prawo Przyciągania uważa się za metafizyczne "prawo", które twierdzi, że konsekwentne myślenie, pozytywne lub negatywne, dosłownie przynosi efekty fizyczne. Ruch Nowego Poranka w latach 1904-1910 twierdził, że "działanie umysłowe rośliny to jądro, które, jeśli pozwoli to na nieprzerwanie, ostatecznie przyciąga do siebie wszystkie warunki niezbędne do jego manifestacji w zewnętrznej postaci widzialnej". W latach 1920-40, Napoleon Hill opublikował dwie książki na ten sam temat, a od tego czasu różni autorzy poruszali temat, w tym Rhonda Byrne i film Tajemnica (2006). Abraham Hicks jest uważany za jedno z głównych źródeł, z których Rhonda Byrne była inspirowana do napisania swojej książki.

Po latach przechodzenia na seminaria samopomocowe, czytanie książek z samopominkami i wydawanie tysięcy dolarów, zauważyłem, że otrzymujemy bardzo małe wyniki, jeśli nie podejmujemy działań, których się uczymy. Większość osób opuszcza seminaria bardzo podekscytowane, ale często mylące. Potem po pierwszym tygodniu wracają do swojej starej rutyny. Jako trener osobisty i trener często pomagam innym osiągnąć cel i osiągnąć ich cele. Dlatego stworzyłem tego planisty. Chcę pomóc w teorii w praktyce. Jest to prosty w obsłudze planista, który zawiera kroki działania, które można podejmować codziennie.

W LOA jest tak wiele informacji, jak książki i kursy. Ta książka jest jednak w innym stylu, czytelna, a ćwiczenia łatwe do naśladowania. Obejmuje temat dobrze. Dla mnie użyteczność kupowania wielu książek w temacie polega na potwierdzeniu tego, co mówili inni, i odebrać dziwne informacje, których brakowało innym. Dlatego warto zapłacić cenę.Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Jak działa prawo przyciągania

Prawo Przyciągania i sekret - porady